2. rujna 2014.


Vi ste ovdje  >  Karoca Cup-ovi  >  Zimski Amater Cup-ovi  >  2011-2012



Rezultati zimskog amater CUP-a 2011.2012.

Plas.NatjecateljKlubI koloII koloIII koloIV koloFinaleMinusUkupno
1.Mihovil ŠušnićKK Trajbar Team0,010,010,02,06,00,028
2.Nina MadirazzaKK Sv. Juraj0,04,00,08,015,0-1,026
3.Virna JogunicaPurgerski KK8,08,08,01,01,5-1,025,5
4.Patricia KardunKK Jarun10,00,01,00,012,00,023
5.Danijela FrkovićKK Sokol Dupci0,00,00,010,09,00,019
6.Petra ŠurinaPurgerski KK4,01,04,03,04,5-1,015,5
7.Alan AndabakaKK Zagreb3,06,06,00,00,00,015
8.Sanja OstovićKK Trajbar Team0,02,01,06,00,00,09
9.Matea PerinovićKK Epona6,01,01,00,00,00,08
9Lana TomičićKK Zagreb0,01,03,01,03,00,08
11.Anamarija HodkoKK Zagreb0,00,01,04,01,50,06,5
12.Luka BalićKK Sokol Dupci0,00,02,01,01,50,04,5
13.Tjaša ĆordašKK Jarun1,03,00,00,00,00,04
14.Gordan VoriKK AS-Klinča Selo2,00,00,00,00,00,02
14.Mirjana NastićKK Zrinski1,01,00,00,00,00,02
14.Laura DragičevićPurgerski KK0,01,00,01,00,00,02
14.Nicole Maria BarbićKK Zagreb0,01,00,01,00,00,02
18.Doris GalinecKK Osijek1,00,00,00,00,00,01
18.Sanela HorvatKK Nikola Zrinski0,01,00,00,00,00,01
18.Mirta CvitašPurgerski KK0,01,00,00,00,00,01
18.Nives SićKK Sv. Juraj0,00,01,00,00,00,01
22.Kristina SaboKK Zagreb0,00,00,00,00,00,00


KONJI


 

UP TO DATE
15 godina star belgijski toplokrvnjak.
Pobjednik Lipanjskog turnira 2010. godine.

 


  DAVITA

9 godišnja kobila (Belgijski toplokrvnjak).
Pobjednica Lipanjskog turnira 2011. godine.

 

NATJECATELJI


 IVAN RACIĆ (KK Karoca)





 FILIP ROŽMARIĆ (KK Karoca)

KONTAKTIRAJTE NAS





Odustani Pošalji